Často kladené dotazy

Jak to že, je vyhledání lektorů zdarma? Co z toho máte?

zobrazit

Platforma dvpp-kurzy.cz je postavena tak, že získává odměnu až poté, co Vám přinese hodnotu. Vyhledání lektorů je naše základní služba poskytovaná zdarma. Odměnu dostaneme formou provize až ve chvíli, kdy Vám pomůžeme s výběrem a Vy se rozhodnete pro realizaci kurzu s konkrétním vzdělavatelem. Výše provize je 20 % a je zahrnuta v koncové ceně kurzu. Pokud tedy kurz stojí 2000 Kč, příspěvek na fungování platformy činí 400 Kč. To nám umožňuje pro Vás neustále sbírat a ověřovat recenze lektorů a kurzů od ostatních učitelů.

Jak funguje vyhledávání?

zobrazit

Díky chytrým algorytmům sledujeme desetitisíce kurzů pro učitele dostupných v ČR. Sbíráme zkušenosti a recenze od účastníků různých školení. Díky tomu u nás můžete na pár kliknutí nalézt vhodné a ověřené lektory pro profesní rozvoj na Vámi zadané téma.

Kdo za tím stojí?

zobrazit

Jsme tým lidí se zkušenostmi v andragogice, IT a vývoji digitálních produktů, kterým záleží na českém vzdělávání. Snažíme se podporovat učitele v profesním rozvoji tím, že pomáháme zorientovat se v široké škále dostupných možností dalšího vzdělávání. Nejsme vzdělávací organizace. Propojujeme učitele s vhodnými vzdělavateli, kteří je mohou podpořit na jejich profesní a osobní dráze.